• 1401/12/11 - 14:28
  • تعداد بازدید: 23
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
جلسات دلنشین انجمن عکاسی:

سوژه‌یابی در عکاسی

بیست و سومین جلسه انجمن عکاسی و سومین نشست تخصصی آموزشی این انجمن روز پنج شنبه ۱۱ اسفندماه با موضوع سوژه‌یابی در عکاسی و با حضور سیدعلی مظلومی در مرکز شماره۴ کانون قم برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان قم بیست و سومین جلسه انجمن  عکاسی و سومین نشست تخصصی آموزشی این انجمن روز پنج شنبه ۱۱ اسفندماه با موضوع سوژه‌یابی در عکاسی و با حضور سیدعلی مظلومی در مرکز شماره۴ کانون قم برگزار شد. 

سوژه‌یابی در عکاسی

 

در این نشست که با حضور مرضیه مقدم پور و ۳۵ نفر از اعضای علاقه مند انجمن عکاسی برگزار شد موضوع سوژه یابی در عکاسی مورد بررسی قرار گرفت. هماهنگی سوژه با عناصر سازنده عکس مثل زاویه دید ، نور وکادر بندی عکس از جمله مواردی بود که اعضا در این جلسه با آن آشنا شدند. 

سوژه‌یابی در عکاسی

مظلومی همچنین در مورد تاثیر ادبیات بر دید هنری عکاس تاکید کرد و  خاطرنشان کرد در عکاسی فضای محدود مانعی برای پیدا نکردن سوژه نیست و با نگاه خلاق می توان زیبایی‌ها را در هر محیطی کشف و ثبت کرد. 

انجمن عکاسی از جمله انجمن‌های فعال هنری استان است که هر دوهفته یکبار با میزبانی یکی از مراکز کانون استان برگزار می‌شود و مورد استقبال  و توجه بسیار خوب اعضا قرار گرفته است. 

سوژه‌یابی در عکاسی

کلمات کلیدی

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *

شخصی سازی

انتخاب حالت کور رنگی

انتخاب رنگ

اندازه فونت