• 1401/04/25 - 11:32
  • تعداد بازدید: 6
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
همزمان با برگزاری ویژه برنامه عید تا عید در سراسر کشور؛

سفر تماشاخانه سیار کانون به قم

تماشاخانه سیار کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در ویژه‌ برنامه «عید تا عید » از ۲۵ تا ۲۷ تیر ۱۴۰۱ در مناطق مختلف استان قم برنامه‌های خود را اجرا خواهد کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان قم، تماشاخانه سیار کانون همزمان با اعیاد سعید قربان و غدیر با اجرای برنامه‌های شاد و متنوع  میهمان کودکان و نوجوانان مناطق مختلف استان قم می‌شود.
بر همین اساس گروه نمایشی «بچه‌ مسلمان » به کارگردانی « محمدصادق مقدسیان »، از تاریخ ۲۵ تا ۲۷ با به موضوع‌هایی چون مهربانی، دوستی، امید و شادی میهمان کودکان و نوجوانان شهرقم شده و  اوقات شاد و مفرحی را برای شهروندان این شهرها ایجاد خواهد کرد.

بر همین اساس اولین اجرا روزشنبه ۲۵ تیر ۱۴۰۱ساعت ۱۸ در پردیسان ، خیابان سبلان، سبلان۱۹مجتمع کانون پرورش فکری کودکان نوجوانان خواهد بود .
اجرا دوم در روز شنبه ۲۵تیر ساعت ۲۱ درشهر قائم ، منطقه اسماعیل آباد، اجرا سوم روز یکشنبه ۲۶ تیر ساعت صبح۱۰ شهر جعفریه، روستای باقر آباد، اجرا چهارم روز یکشنبه ۲۶ تیر ساعت ۲۱ بوستان غدیر و اجرا اخر ساعت ۱۸ در مسیر مسجد مقدس جمکران پذیرای حضور علاقه‌مندان خواهند بود .
فعالیت تماشاخانه‌های سیار کانون پرورش فکری با اجرای برنامه‌های متنوع در قالب قصه‌گویی، معرفی کتاب، اجرای نمایش، پخش فیلم‌های سینمایی و انیمیشن، مسابقه و سرگرمی برای اجرا بر روی پنج دستگاه تماشاخانه سیار و با همکاری و همراهی نهادهای مختلف در استان‌های کشور که دغدغه‌های مشترکی در حوزه تعلیم و تربیت دارند، درحال اجرا می باشد.

 

کلمات کلیدی

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *

شخصی سازی

انتخاب حالت کور رنگی

انتخاب رنگ

اندازه فونت